Yeni Network Market HOMM BİTKİSEL nedir?


 • Ekleyen:
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...
  Yeni Network Market HOMM BİTKİSEL nedir?

  Kurucusu Şeyda YENİGÜN, 2001 Yılında Trakya Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Baharat ve Şifalı bitkiler üreten bir firmada iş hayatına başlamış ve eşi ile beraber edindiği tecrübeleri 2005 yılında ticari hayata aktarmaya karar vermiş, bitkisel gıdalar ve kozmetik ürünleri üretimine başlamışlardır.

  2009 yılından beri İstanbul Maltepe’deki tesislerinde 30’u aşkın firmaya fason üretim yapan, 20’i aşkın ülkeye kendi markalarını ihracat yapan, uzman kadrosu ile bitkisel gıdalar ve gıda takviyeleri, bitkisel kozmetik ve temizlik ürünleri üreten firma, 2017 yılında Şeyda YENİGÜN’ ün doğrudan istihdamda sınırlı kalmak yerine özellikle kadınlar başta olmak üzere dolaylı istihdamı desteklemek amacıyla yöneldiği doğrudan satış/ network marketing sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 

  Homm Kozmetik ile profesyonel kozmetik ürünleri kullanmak, en iyi vitamin takviyelerini almak ve temizleme ürünleri temin etmek mümkün. Profesyonel marka olarak aynı zamanda Homm bitkisel helal sertifikası ile güvenli hizmet sunuluyor. Alınan sertifika sayesinde, ürünlerin içeriği de garanti ediliyor. Herhangi bir sorun yaşamadan kullanmanın yanı sıra, sakıncalı bir içerik olmadığı da kanıtlanmış oluyor. Siz de bunları göz önünde bulundurarak homm bitkisel alanında dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.

  Sahip Olduğu Sertifikalar

  •Helal Sertifikası Gıda

  •Helal Sertifikası Kozmetik

  •ISO 9001 (Kalite Yönetim)

  •ISO 22000 (Gıda Güvenliği Yönetim)

  •İş Yeri Dışında Satış Yetki Belgesi

  •GMP (İyi Üretim Uygulamaları)

  •Sağlık Bakanlığı ile Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onaylı

  Ürün yelpazesinde Temizlik Ürünleri, Gıda Takviyeleri, Dermokozmetik ve Parfümler bulunuyor.

  Firma ile ilgili bilgileri anlattıktan sonra herkesin merak ettiği kazanç sisteminden de sizlere bahsedelim.

  HOMM BİTKİSEL sistemde aktif kalmanızı ve her ay 180 TL’lik aktiflik siparişinizi girmenizi, bununla beraber kendiniz ile birlikte 3 arkadaşınızı da sisteme getirerek onlarında aktiflik alışverişlerini yapmalarını istiyor. Bunun dışında ekstra bir satış yapma yada herhangi bir kota yakalamak gibi zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

  Eğer Her ay aktiflik nasıl sağlayacağım? diye soruyorsanız, evinize her ay marketlerden aldığınız temizlik, kozmetik gibi ürünlerinizi sistem üzerinden alabilirsiniz. Böylece hem kendi şirketinizde aktif olmuş hem de kendi şirketinizden yapmanın ayrıcalığı ile indirimli olarak ürünleri alabilirsiniz.

  Malzemeler
  Yapılışı

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.